Generalny Wykonawca

O firmie

Oferta

Oferujemy krótkie terminy realizacji zadań, pracę 2 i 3 zmianową, przy czynnych obiektach lub innych uwarunkowaniach wg życzeń i zapotrzebowania Inwestora. Posiadamy własnych Inspektorów oraz kierowników z odpowiednimi uprawnieniami, a także Inspektorów BHP, wszyscy pracownicy posiadają wymagane badania i szkolenia. Firma ma specjalistyczny sprzęt budowlany pozwalający na wykonanie szerokiego wachlarza usług, zaplecze magazynowe i socjalne , a także własny skład z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi. Nową działalnością, którą wprowadziliśmy od 2005 roku jest projektowanie obiektów oraz aranżacja wnętrz. Posiadamy niezbędne ubezpieczenia do wykonywania dużych Inwestycji.

Formy działania

O nas

 • Generalne wykonawstwo
 • Podwykonawstwo
 • Inwestor – deweloper
 • Zastępstwo inwestycyjne

Formy płatności

About UsKosztorysy w oparciu o KNR –y, kosztorysy wg uzgodnionych wskaźników kalkulacyjnych, cen jednostkowych oraz ryczałtowo. Formy realizacji do uzgodnienia z Inwestorem, formy rozliczeń i stawki ustalane są na etapie negocjacji szczegółowych.

Zakres działania

Projektowanie obiektów oraz wnętrz, budownictwo ogólne, wielorodzinne i jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej i przemysłowej, kompleksowe adaptacje powierzchni biurowych i sklepowych, współpraca z Centrami Handlowymi, usługi remontowe – pełen zakres wraz z instalacjami, sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych, sprzedaż lokali użytkowych oraz mieszkań w swoich inwestycjach.

Historia Wydarzenia w naszej firmie

Rozpoczęcie budowy dla firmy Asbud

Rozpoczęcie budowy dla firmy Asbud Warszawa ul. Powązkowska.

W 2016 roku przewidujemy rozpoczęcie własnej inwestycji Warszawa Rembertów ul. Chrościela

Rozpoczęcie współpracy z firma Asbud

Rozpoczęcie współpracy z firma Asbud, inwestycje w Warszawie

Rozpoczęcie współpracy z firma Robyg

Rozpoczęcie współpracy z firma Robyg, inwestycje w Warszawie

Rozpoczęcie działalności deweloperskiej

oferta2W roku 2007 firma przeniosła się do nowo wybudowanego, nowoczesnego, przestronnego budynku biurowo-magazynowego
w doskonałej lokalizacji przy głównej trasie wylotowej z Warszawy na wschód kraju.

Rozpoczęcie działalności deweloperskiej wspólnie z firma Plano sp z o.o
Inwestycje w Juracie i Warszawie.

Referencje

 • " Firma ESBUD z zawartej umowy wywiązała się w sposób profesjonalny mimo licznych utrudnień(...). Wykonywane prace budowlane charakteryzował wysoki poziom organizacyjny i techniczny oraz właściwe przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp i ppoż. Na podkreślenie zasługuje też zangażowanie, dyscyplina i profesjonalizm ekipy realizującej prace. "

 • " Z zawartej umowy firma ESBUD wywiązała się w sposób profesjonalny mimo licznych utrudnień(...). Wykonywane prace budowlane charakteryzował wysoki poziom organizacyjny i techniczny oraz właściwe przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp i ppoż. Na podkreślenie zasługuje też zangażowanie, dyscyplina i profesjonalizm ekipy realizującej prace. "

  mgr Grażyna Seroka

  Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92
 • " Prace wykonywane przez firmę ESBUD realizowane były w terminach umownych kompleksowo obiekty i roboty odznaczają się pod względem technicznym bardzo dobrym jakościowo wykonaniem. Wynikłe w trakcie prowadzenia prac problemy techniczne, były rozwiązywane w uzgodnieniu z zamawiającym (...). Rzetelność i dobry nadzór był podstawą do angażowania firmy do wykonania robót na terenie Warszawy i jednostkach terenowych. "

  Marek Jasiński

  Warta S.A.

Realizacje